Forum wędkarskie Spinning

Ogłoszenie

Kto się pierwszy zarejstruje dostaje moderatora na stronie. Może jak si będzie dobrze sprawował zostanie 2 adminem. Powodzenia Pzdr.

  • Index
  •  » HYDEPARK
  •  » Ma się Pan usunąć z mojego stanowiska!

#1 2014-07-10 12:35:50

 dariuszpazdziernik

Początkujący Wędkarz

Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Ma się Pan usunąć z mojego stanowiska!

Witam, jest po weekendzie, wiec należy się podzielić przeżyciami z połówów. Natomiast nie o rybach napisze w tym temacie a o niemiłej sytuacji która spotkała mnie na łowisku. Sytuacja przydarzyła się mi nie pierwszy raz, a i pewnie nie tylko mi. Piękna niedziela więc wiadomo – sprzęt i na ryby. Nieduży zbiornik, podkreślam niespecjalny i niezamknięty. Rozlożyłem sie ze sprzętem, łowiłem z 2 h – fakt zero brania, ale to nie istotne, pogoda dopisuje, cisza spokój – brakowało mi tego klimatu po zimie i nie mogłem sie doczekać. Po tych 2 godzinach podszedł do mnie inny wędkarz i mówi – że mam zrobić mu miejsce bo on tutaj będzie łowił. Sytuacja kuriozalna, śmieszna i o ile w świecie dzieci zrozumiała to w świecie dorosłych facetów wg mnie niedopuszczalna. Ale dobra, gość mówi, że on tutaj wczoraj podnęcał i dzisiaj chciał łowić. Ja mu na to – no rozumiem Pana ale byłem pierwszy, mogę Panu zrobić miejsce ( bo było go dosyć koło mnie) chociaż taki typ popsułby mi nastrój juz do końca pobytu, ale okej – dobre wychowanie przystoi jakoś sie zachowac w takiej sytuacji. Nie odpusił skubany, nie doszło wprawdzie do rękoczynów, ale utarczki słowne były dosyć mocne. Stał tak nade mną z 15 min. To juz ch** mysle, po połowach. Posiedziałem jeszcze chwile, zebrałem się i poszedłem stamąd. Mieliscie takie sytuacje? Wiem, że różni ludzie – różne zachowania w takiej sytuacji ale co byscie zrobili?


http://podbierak.pl/mapa-bran/   Zawsze aktualna mapa brań

Offline

 
  • Index
  •  » HYDEPARK
  •  » Ma się Pan usunąć z mojego stanowiska!
Witam wszystkich na nowo powstałym portalu spinningowym i zachęcam wszystkich do rejstracji.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowe-bakugan.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl www.metin7.pun.pl www.narut0f0rum.pun.pl