Ogłoszenie

Kto się pierwszy zarejstruje dostaje moderatora na stronie. Może jak si będzie dobrze sprawował zostanie 2 adminem. Powodzenia Pzdr.

#1 2008-08-09 13:21:45

Spinningista

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 20
Punktów :   

Twister Rippr Kopyto

Przynęty silikonowe

W ostatnich latach przynęty gumowe zdominowały polski rynek i stały się jednymi z najczęściej używanych przynęt spinningowych. Do najbardziej znanych przynęt silikonowych należą twistery, rippery oraz kopyta.
http://twister.republika.pl/przynety/twister.jpg
Twister jest wykonany z miękkiej gumy i ma postać walca z płaskim ogonkiem w kształcie litery C. Umieszczony jest na specjalnym haczyku z ołowianą główką, która pełni rolę obciążenia. Różnorodność kolorów, wielkości oraz kształtów sprawia, że jest to bardzo popularna przynęta wśród wędkarzy. Na twistery łowi się głównie sandacze, okonie oraz szczupaki.
http://www.bass-sklep.pl/photo/product_small/6/4/b/1_64be7e0d6fc6.jpg
Ripper i kopyto to silikonowe przynęty przypominające rybki. Ich duży wahający się na boki ogon wspaniale prowokuje do brania wszystkie drapieżniki. Podobnie jak twistery, gumowe rybki można nabyć w różnych rozmiarach oraz kolorach. Ich niska cena oraz duża skuteczność sprawiają, że są chętnie używane przez wędkarzy.

Offline

 
Witam wszystkich na nowo powstałym portalu spinningowym i zachęcam wszystkich do rejstracji.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lo2konskie.pun.pl wykonanie drzewa genealogicznego uw chemia specjalnosci www.haxmetin2.pun.pl www.wartune.com